Bellaby Queen Crossbuck Panel Bed
SKU
B331/154/157/196 : B331B6
- Regular price
- $389.99
- Sale price
- $389.99
- Regular price
-
$599.99 - Unit price
- /per
Sale
Sold out
Adding product to your cart
It’s gorgeous, it’s modern farmhouse, it’s a queen crossbuck panel bed. Wispy, whitewash finish infuses so much character without masking the grain for that weathered, rustic look you crave. Clean-lined, classic panel styling provides a country chic bedroom retreat that’s a breath of fresh air. Mattress and foundation/box spring available, sold separately.
Specifications
Height | 64.25in | |
Width | 64.25in | |
Depth | 85in | |
Details | Includes headboard, footboard and rails, Made of engineered wood (MDF/particleboard) and decorative laminate, Wispy white finish over replicated oak grain with authentic touch, Foundation/box spring required, sold separately, Mattress available, sold separately, Assembly required, Bed is compatible with an adjustable base | |
Material | Wood Products and Other | |
Lifestyle | Casual | |
Dimensions | 64''W x 85''D x 64''H |
You may also like
-
- Regular price
- $279.99
- Sale price
- $279.99
- Regular price
-
$429.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $199.99
- Sale price
- $199.99
- Regular price
-
$299.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $239.99
- Sale price
- $239.99
- Regular price
-
$369.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $409.99
- Sale price
- $409.99
- Regular price
-
$629.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- from $489.99
- Sale price
- from $489.99
- Regular price
-
$739.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $609.99
- Sale price
- $609.99
- Regular price
-
$929.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $349.99
- Sale price
- $349.99
- Regular price
-
$529.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $539.99
- Sale price
- $539.99
- Regular price
-
$829.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $639.99
- Sale price
- $639.99
- Regular price
-
$979.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,259.99
- Sale price
- $1,259.99
- Regular price
-
$1,929.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $639.99
- Sale price
- $639.99
- Regular price
-
$979.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $969.99
- Sale price
- $969.99
- Regular price
-
$1,489.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,259.99
- Sale price
- $1,259.99
- Regular price
-
$1,929.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out
Use left/right arrows to navigate the slideshow or swipe left/right if using a mobile device